Gyvenimo ciklas - nuo 1-rių iki 102-jų metų

 

25-erių Ryan25-erių Ryan

Kuo labiau džiaugiamės gyvenimu, antrąja puse, vaikais ir anūkais, tuo daugiau mūsų veidai susiraukšlėja, sąnariai po truputį atsisako, ir senėjimas ima pernelyg daug kainuoti.

Smagus pastebėjimas. Kai jums 5-ri, jūsų vieneri metai sudaro 20 proc. būsų gyvenimo. Kai jums 50 - vieneri metai tėra 2 proc. jūsų gyvenimo.  

Dėl kokių priežasčių ir kaip dažnai mes kreipiamės į gydytojus, skaičiuojame suvalgyto maisto malorijas, išleidžiame sveikatos priežiūrai ir t.t.

GDZesPwGUM4Nuo 1-rių iki 102-jų

Būdami 70-ties šiame pasaulyje esame praleidę daugiau nei 25.000 dienų, ir, tikėtimės, bent jau 8.000 iš jų tikrai saldžiai miegojome. Jūs jau suvalgyėte 86 milijonus kalorijų, kalbėjote bent jau 2 metus, matėte daugiau nei 2 mln. reklamų ir buvote bent jau 300 kartų sirgę arba susižeidę.

Vidutinė suma, kurią išleidžia JAV gyvenantis žmogus sveikatos priežiūrai per visą gyvenimą siekia 316.000 dolerių. Trečdalį išleidžiame būdami vidutinio amžiaus, o pusę - per vėlesnius metus.

Vadinasi, reikia atrasti naujus metodus, kad galėtume ilgiau gyventi. Tačiau tam būtinos ir  priemonės, padėsiančios už šią prabangą mokėti pigiau.

Kategorija: Reklama ir rinkodara, Parašė: Rambynas

Komentarai