HTC Desire - foto kameros "atšviežinimas" 1

Išmanusis telefonas - tikrai smagus pirkinys. Žmonės, perkantys tokį įrenginį, tikisi, kad toks telefonas visiškai pakeis "muilinį" fotoaparatą. Deja, panaudojus telefoną ilgėliau, nuotraukų kokybė staiga gali nustoti džiuginti. Galbūt kam nors šis įrašas padės atgaivinti telefono foto kamerą.

Taigi, mano HTC Desire, po nepilnų metų naudojimo pradėjo fotografuoti blankias nuotraukas - vaizdas apsiblausęs, tarsi dūmuose. Po kurio laiko, trūkus kantrybei, pradėjau ieškoti "sliekų".

Pasirodo, fotografuojant su nuimtu dangteliu ("nugarėle"), nuotraukų kokybė nepalyginamai geresnė. Priežastis aiški - tai kameros apsauginis stikliukas.

Ir tikrai - gerai įsižiūrėjus, matosi, kad jis gerokai pabraižytas, nors telefonas ir pakankamai saugomas, visada nešiojamas įdėtas į dėklą.

Galimi keli problemos sprendimo variantai:

  • išmušti apsauginį stikliuką - tačiau, manau, tai blogiausias pasirinkimas, nes taip į telefono vidų gali prikristi dulkių;
  • pakeisti visą "nugarėlę", kurioje yra ir stikliukas - reikės kažkiek susimokėti, arba prašyti HTC, kad atsiųstų dangtelį nemokamai, kas gali užtrukti;
  • nusipirkti tik štai tokį stikliuką (tiesa, aš neįsivaizduoju kaip jis keičiamas - matyt klijuojamas):

Tačiau prieš išbandant šiuos variantus, rekomenduoju dar vieną, visiškai paprastą buitinį, ir, bent jau mano atveju - efektyvų būdą.

Paimkite iš vonios dantų pastos ir susiraskite seną dantų šepetuką (ar kažką panašaus). Dantų pasta turi būti ne skaidri žėlinė, o klasikinė.

Užtepkite mažą kiekį pastos ant šepetuko ir lengvai įtrinkite foto kameros stikliuką. Galite pasitikrinimui vis nuvalyti pastą ir patikrinti kaip keičiasi stikliuko būsena.

Dantų pastos mikrogranulių pagalba stikliukas turėtų nusipoliruoti ir pasidaryti visiškai skaidrus.

Palyginimui, įdedu nuotraukas prieš poliravimą ir po:

 

Skirtumas akivaizdus! Telefonas tarsi atgimė iš naujo ir fotografuoti tapo vėl malonu :-)

Šis būdas išmėgintas su HTC Desire telefonu. Teoriškai, jis galėtų pasitarnauti atnaujinant ir kitų telefonų stikliukus, kurie yra ne itin kokybiški.

Tiesa, atminkite, kad naudodamiesi šiuo patarimu visą riziką prisiimate sau :-)

Kategorija: Mobilūs įrenginiai, Parašė: Mėgėjas
Raktažodžiai: HTC , HTC Desire , fotografija , patarimai , remontas

Komentarai (1)

  • Vytas
    2012-02-26 22:28
    kokia ta klasikinė dantų pasta yra? :) Nes visą vakarą valiau ir jokio efekto lyg ir nebuvo...