Kompanijos pavadinimas - ant savo kūno

424332_4877186621315_206984259_nORACLE

Pietų Indijos miestas Bengalūras, laikomastikra IT specialistų „meka“, jau skelbia apie tai, kad daugėja žmonių, įvairiausiose kūno vietose prašančių „firminių tatuiruočių". 

Skaityti toliau

Kategorija: Kompiuterija, Parašė: TuPats

iCEO – žaislinis Steve Jobsas

iCEO Steve Jobs (1)iCEO Steve Jobs (1)

Žmogus, mūsų kartoje įkūnijęs tris neeilinius bruožus – novatoriškumą, lyderystę ir svajones – virto lėle. Tokių bus parduota tik 1200 vienetų. 

Skaityti toliau

Kategorija: Menas, Parašė: Lašas

Ateities „iPad“ – kaliforniečių akimis

Aatma Studio - iPad (1)Aatma Studio - iPad (1)

San Francisko (JAV) studijoje „Aatma“ besidarbuojantys dizaineriai sukūrė savą didžiulio ateities planšetinio kompiuterio versiją. Kaip ir antrosios kartos „iPad“, taip ir šis turi magnetus, tačiau dabar jie naudojami ne kaip „Smart Cover“ laikiklis ar dėklas, o sujungia du planšetinius kompiuterius į vieną ekraną.

Skaityti toliau

Kategorija: Mobilūs įrenginiai, Parašė: Lašas

„Apple iCam“ – su integruotomis „iPhone 5“ smegenimis

„iPhone“ kameros kiekvienos kartos modelyje darosi vis tobulesni, tačiau tam tikri trūkumai visada išlieka. Vienas didžiausių - mažas objektyvas. Tai ir pabandė „ištaisyti“ italas dizaineris Antonio DeRosa.

Skaityti toliau

Kategorija: Fotografija, Parašė: Lašas

„Tamagotchi“ – išmaniajame telefone?

Pamenat, anksčiau vos ne kiekvienas turėjom „Tamagotchius“? Tuos gyvūnus šerdavom, gydydavom ir su jais žaisdavom vos vienu mygtuko paspaudimu. Jei tai jums patikdavo ir per daug nenuvargindavo, galbūt laikas taip imti ir auginti gėlę!

Skaityti toliau

Kategorija: Gamta, Parašė: Lašas

Steve Jobsas: kas pusmetį po naują automobilį 1

Pamenat, siūliau paskaityti apie "Apple" vedlio Steve Jobso uniformą - juodą aptemptą megztinį atlenkiama apykakle, mėlynus džinsus ir baltus sportbačius?..

Jis išsiskyrė ir savo "ratais". 

Skaityti toliau

Kategorija: Auto-moto, Parašė: Dyglys
Raktažodžiai: Apple , Mercedes Benz , Steve Jobs

Kas už "Apple" uniformą? Steve'ui nepritarta...

Neseniai Anapilin iškeliavęs "Apple" vadovas Steve Jobsas vilkėdavo juodą aptemptą megztinį atlenkiama apykakle, mėlynus džinsus ir baltus sportbačius. Kodėl jo uniforma buvo tokia ir kodėl šių rūbų nedėvėjo kiti "Apple" darbuotojai? Apie tai naujausioje, po savaitės prekyboje pasirodysiančioje Steve Jobso biografijoje rašo jos autorius Walteris Isaacsonas.

Skaityti toliau

Kategorija: Kompiuterija, Parašė: Dyglys